Odnowili juz kontakt z trzema sieciami handlowymi a z pozostalymi sa w stanie zaawansowania.Zerwane byly dlatego ze nie mieli poprostu towarow zeby sie wywiazac z kontraktow ale teraz juz jest inaczej.Chca zwiekszyc przychody kilkakrotnie oraz wynik Ebitda.