Ekoexport nigdy nie było stać na taki akcjonariat od zawsze był spółka opartą o spekulacje i od zawsze to co mówione było było nierealizowane lub realizowane z opóźnieniem. Spójrzcie na Elemental od 2012 roku spokojnie kwartał po kwartale sobie budują niby po cichu a zwielkim rozmachem. Niedlugo się okaże ze to największa firma w Europie i też odbędzie się to pewnie po cichu. W Polsce są molochem mają Litwę i pewnie Łotwę Estonie, Turcja i jak czytam to nie jest to koniec.
EI, ING OFE, Goverment of Norway prezes kupuje mało ale kupuje. W EEX jest chyba jeden fundusz prezes co chwila coś sprzedaje.
ta firma nie urośnie do 50 zł ale do 5 zł być moze