Dnia 2026-06-20 o godz. 18:40 kkk1111 napisał(a):
> no to ci co sie dali wyłuszczyć będą płakać na peronie bo cos mi sie widzi ze będzie wyskok ju kiedyś pisałem ze może osiągnąć do końca roku ok 23 zl a juz poniedziałek może wskoczyć na 10 i tam balansować miedzy 8 i w górę
Prezentacja OK . Tylko Bibi z Hezbolachem nadal się napie,,alają i statki z ropą przestały płynąć. Cena ropy
pójdzie w górę.
Twoje propozycje na poniedziałek są przedwczesne.
Pozdrawiam