Dnia 2016-05-03 o godz. 16:44 ~sic napisał(a):
> Nie wiem czy podwyższą jest to jeden z punktów wprowadzonych na wniosek akcjonariusza który ma 5,09% akcji zobaczymy po walnym
Kolejna makulatura w drodze, jest czym strzelać. Tylko patrzec jak zaczną panicznie wywalać akcje drobni. Jak 15gr się utrzyma jutro to będzie sukces.