Na GPW już mało kto kupuje wartość. Prestashop wymaga zawsze custtomizacji przy wdrożeniu, a więc zasobów developerskich, ergo nie jest to platforma do stawiania sklepów dla mikroprzedsiębiorców. Info jest dobre, ale kto tu siedzi ten wie, że LVC traci i zyskuje nie na infach, niestety, ale przyrost klientów jest tu odwiecznym diktum i póki nie zamodelują jakoś tego raportowania to tak będzie. Natomiast dla tych którzy śledzą poczynania spółki ten ruch jest dobrym infem, nie wyrywa z butów ale na pewno nie zasmuca :)