Przy takim peaku ta gra nigdy się nie zwróci. Wygeneruje tylko straty, o czym pisano na tym forum już wielokrotnie. To było do przewidzenia że peak nie osiągnie nawet stu grających. W poniedziałek będziemy mieć na kursie powrót na dwójkę z przodu. Niestety.