Observera położył wydawca wymyślając cenę z kosmosu, gdzie jest marketig PD ja pytam gdzie? powysyłali do youtuberów i finał taki marketing to każdy potrafi, nie potrafili dopilnować premiery na XBoX, na youtube ludzie głównie narzekali że przypadkiem na tą grę trafili że niewidzieli nigdzie informacji o niej.