Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,08 zł , zmiana od tamtej pory: -84,38%

Re: Premiera Lust From Darkness za 18 dni

Zgłoś do moderatora
a niby jakie doświadczenie ma ipods w grach i tym bardziej w vr? :) toż to kpina, byla w tym tygodniu podbitka. zaraz napiszą o 4 zł w programie motywacyjnym i zrobią jeszcze jedną podbitkę na 2.3 i bye bye,movie za bezcen przejeło udziały i myśleli że tylko przez to zrobią 8 zł a tu nikt się na to nie nabral, no poza tymi skarmionymi po 3 zł i wyzej

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVGAMVR -7,14% 0,33 2022-05-27 16:49:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.