Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,49 zł , zmiana od tamtej pory: -11,94%

Re: Preliminary financial results for 02 month of 2022

Zgłoś do moderatora
ENEA,
Cena akcji = 8,60zł
Zysk na akcję w roku 2021 = 3,80zł (z raportu)
Zysk na akcję w 1 kwartale 2022 roku (wg. szacunków spółki) =1,40zł.

Do tego: https://www.wnp.pl/energetyka/rekordowe-ceny-pradu-przebily-poziom-1-tys-zl-za-mwh,579084.html

Spółki takie jak Enea będą (i już to robią) pracować na 100% mocy by zasilić Europę w celu oszczędzania gazu. Węgiel Enea ma swój, bo ma pakiet większościowy w Bogdance. Lepiej usytuowanej spółki na GPW nie ma.

I teraz porównajcie to do zakładanego zysku na nieruchomościach, których nie da się szybko spieniężyć. Dzielą nas nie tygodnie a dni od momentu kiedy prywatni inwestorzy i jakiś 1 czy 2 większe zagraniczne fundusze nagle zaczną się pakować możliwe że też już to robią, b lepszej promocji wymarzyć sobie nie można, wycena w dolarach jest zwyczajnie śmieszna z racji na kurs) . To jest tylko moja opinia, sam dziś i wczoraj dokupiłem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NOVATURAS 10,00% 14,52 2022-12-06 15:46:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.