Dnia 2021-12-31 o godz. 16:38 boczekinvestmens napisał(a):
> Ludzie pracujący w firmie, nie otrzymują pensji !!!
> https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1038431
To niestety prawda, przez te zamieszanie z syndykami odwlekają się zwolnienia grupowe pracowników. Co niestety znacznie uszczupla masę upadłościową i jest złą informacją dla wierzycieli, ponieważ zobowiązania względem pracowników stoją w pierwszeństwie w kolejności dziobania nawet przed bankami. W normalnej sytuacji informacja i ustalenie warunków nt. zwolnień grupowych ze związkami zawodowymi powinny być już załatwione maksymalnie do 2 miesięcy od ogłoszonej upadłości. Widać że obu syndyków po prostu ta upadłość przerosła.