Pompa dziala.lepiej niz myslalem.Dziwi tylko dlaczego ciagle piszecie ,ze dokupujecie. Mieliscie tyle czasu ,zeby sie obkupic pod korek i jezeli jestescie tacy przekonani do wzrostow to,dlaczego nie na raz do dechy.I spoko czekac przeciez wam ucieknie.
Jeszcze bedzie duzo komunikatow..do pierwszych sprawdzalnych liczb i faktow.Nawet mnostwo.I za kazdym razem dzida.
Kto sprawdzi no bo jak? Ile guzow nie wykryto.Teoretycznie ci ,ktorzy po drugiej(telemetria) str.beda mieli za zadanie odczytywac i analizowac samobadanie, moga siedziec i dlubac w nosie i klikac: nie wykryto. Kto by sie skarzyl ,ze u niego nie wykryto ? Kobity nie beda chcialy wykrycia nowotworu ,jasne. A ktozby sie dowiedzial ,ze faceci np.graja w karty zamiast analizowac.Chyba ,ze komputer bedzie analizowal.A gdyby robil bledy?
Wlasciwie genialna idea.Nie pomoze ale i nie zaszkodzi.
To jak sprzedaz placebo jako leku na cos tam.No nie zaszkodzi
Ale komunikatow w tym czasie mozna z piecset wyprodukowac .I popa bedzie zasilana.Ale to dziala tylko w pl.
Zachod bedzie chcial potwierdzenia naukowego.Faktow.I zaczna sie schody