Dnia 2016-05-27 o godz. 15:17 ~Pytnik napisał(a):
> A mogę sprzedać PP po więcej niż 10 gr ?
>
Najlepiej poczytaj na czym to polega:
http://www.ri.tim.pl/emisja-akcji-z-prawem-poboru-sprawdz-jak-z-niej-skorzystac
PP tutaj będzie warte 2gr i o tyle odetną kurs
PP = (cena rynkowa dotychczasowych akcji – cena emisyjna nowych akcji) / (liczba PP uprawniających do objęcia jednej nowej akcji + 1).