Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,64%

Re: Pozytywne ESPI

Zgłoś do moderatora
Powiem Wam szczerze, że nie analizowalbym za bardzo tych komunikatow ESPI. Przecież regulamin obligatoryjny komunikatów gieldowych mozna sobie niestety wlozyc w 4 liter. No bo patrzcie - jak apolka źle cos zakomunikuje - to mozna zrobić "bezkontrowersyjna" korekte albo zrobic jeszcze inny inumer. Tak mnie sie przhpomnialo z epoki dinozaurow z NC. Kiedys byla notowana spolka, ktora zwala sie Cerabud. I poszwdl od nich komunikat EBI, ze buduja nowa ceemwtownie a nastepnego dnia prezes wypuscil info, ze ktos za niego zalogowal sie i ukradl haslo od Ebi...Naprade niezle jaja...
A ro taka glupia dygesja byla...Moze ALL to baleron skisly...ale wrzuccie sobie wykres w,3-letni ze stooq.pl i tu jeat trwnd wzrostowy. Teraz mamy po prosru konsolke. A naqet na dobrycgmh spolkach moze trwac ona bardzo dlugo...
Mam np. Comp i tak jak w przypadku Ailleronu moze ona byc baedzo mwczaca psychicznie. Ale pozniej mozw byc naprawdę sowite wybicie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AILLERON -4,17% 12,65 2021-11-26 17:02:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.