Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,35 zł , zmiana od tamtej pory: -42,07%

Re: pożyczka raport

Zgłoś do moderatora
czy to bedzie kolejny hit pokroju DK, czy tez 2 - 3 sredniej wielkosci projekty. Konsekwentnie spolka robi co do niej nalezy. Od dluzszego czasu poprawa wyników. Czekamy na wystrzał zarówno wyników (prawdopodobnie dzieki DK) jak i kursu. Chociaz jesli chodzi o kurs, na moje moze jeszcze troche postac w miejscu, bo wciąz i wciąż w miare mozliwosci dobieram. Czy bedzie paliwo na utrzymanie wyzszego kursu i na dalsze wzrosty oprocz dobrych wynikow? A no dla przykladu HOTD 2 , FM3 , byc moze nareszcie mityczny panzer dragoon ; ogloszenie (lub nie, bo wiadomo, duzo trzeba trzymac do pewnego momentu w tajemnicy, o czym wielokrotnie Prezes informowal, natomiast jak sie okazala warto byl wierzyc i czekac) nad czym dalej pracuje calaekipa personelu.

Porównując do innych spolek Gamingowych ; zdecydowanie popieram strategie odgrzewania kotletów w postaci REMAKE, gdyś sentyment zawsze sie sprzeda. Jak ktoś woli zagrać w ruletke, to niech wybiera firme, która wszystko stawia na jedną karte i albo priejtk sprzeda sie fenomenalnie albo spolka traci w porywach 90 % ; przykladow mnostwo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FOREVEREN 0,80% 2,52 2026-05-29 14:35:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.