Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,00 zł , zmiana od tamtej pory: 25,00%

Re: Pożyczka

Zgłoś do moderatora
Te papiery to rozliczenie zaciągniętego kredytu w ING-u - taka transakcja wiązana była - potrzebne były kapitały i kontrola żeby móc sfinansować zakup od orlenu.
Teraz muszą to odkręcić.
Siedzą na kasie, dzielą się dywidendą - ciekawe co zrobią z pakietem akcji i jak wykorzystają gotówkę.
Ceny na rynku przez covid mogą być bardziej interesujące niż były.
  • Pożyczka Autor: ~WTK
  • Re: Pożyczka Autor: ~ktoś
  • Re: Pożyczka Autor: ~WTK
  • Re: Pożyczka Autor: ~sowizdrzał

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TRANSPOL 1,35% 3,75 2021-09-27 16:07:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.