Tez tak mysle. To jakis fund ktory ma czas inwestycji liczony w dekadach i na razie w d... wycene akurat na tej pozycji. Dobrze to zdiagnozowali, tzn zachowanie OAT, ze bedzie dlugi marazm przeplatany malo istotnymi komunikatami. Bo doprowadzenie kolejnej czasteczki do fazy komercjalizacji to lata, to samo z juz sprzedana, czyli badania GLPG - tez lata. Wiec zaden wiekszy i dluzszy popyt raczej nie pojawi sie w miedzy czasie. To z kolei sprawia, ze gra na wycisniecie akcji na niskich poziomach mozna prowadzic dalej. Bo po co tak naprawde ciągnac kurs, i prowadzic skup wyzej.