Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,66 zł , zmiana od tamtej pory: -2,12%

Re: Pozdrawiam ! Cierpliwości !...a zagrywka Dyzia, aby odebrać zabawki

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-07-15 o godz. 12:12 ~Nituś napisał(a):
> ...łot takim Ntusiom czy może Angusiom !!!

.....Strasznie się to przykro czyta. Czy Ty Nituś jesteś taki zawistny czy próbujesz być chamski? To jest forum do wymiany spostrzeżeń, a nie wzajemnego linczowania się. Co prawda, część z nas włącza tu jakieś afirmację, a nie konkretne treści, ale jednak ja w słowach Ntusia widzę dużo sensu, bo jestem tu od dawna i wiem, że spółka nie zawiedzie, bo potrafi się na niej zarobić razy kilka. Jeśli ktoś mówi, żeby być cierpliwym, to pewnie ma jakieś swoje spostrzeżenie. W sumie moje jest podobne. Cierpliwości, pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTCAPITAL 0,00% 0,65 2025-10-13 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.