Dnia 2019-08-14 o godz. 21:35 ~alkoholik napisał(a):
> mamili inwestorami pół roku i wyszła lipa. Nikt nawet kijem nie chce dotknąć biznesów agenta.
> a Idea z kolan nie wstanie.
wiesz co jest nasmutniejsze...
że jestes typem co dobrze na tym zamieszaniu zarobił(jak śledzę całośc forum i sytuacji od roku to wiem) i taki szlam lejesz...żenada!!!
wiesz co jest najlepsze:) nick pasuje do tego co robisz:) .... nie jeden by pozazdrościł!!!