Spokojne na razie trend boczny do mocnego wybicia jak pójdzie info o produkcji i zamówieniach to widłowy jak zamknie to się obudzimy ale o 200-300% do góry ,
Tak więc nie ma co liczyć że spadnie dużo poniżej 10 zł .teraz i tak jest dobra cena do zakupu ,info to jest tylko kwestia czasu ale zobaczycie że jeszcze w marcu zobaczymy cene o jakiej się niektórym nie śniło .
Pozdrawiam wytrwałych