do jakiej transakcji??? Bo na pewno nie z Romanem K. Romek zbiera kasę na start Centernetu! Moim zdaniem bardzo prawdopodobna umowa na dostawę telefonów MyPhone dla Centernetu i to bedzie bardzo fajne info. Poza tym jak już ktoś zauważył MyPhony już w ofercie biedronki (schodzą jak ciepłe bułeczki) oraz w heyah.
Papier bardzo atrakcyjny, nie rozumiem dzisiejszej dystrybucji, przyszły tydzień pokaże kierunek.... północny.