Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  95,80 zł , zmiana od tamtej pory: 45,09%

Re: Powolne zbieranie przed wejście do gry za 1,5 tygodnia Zarządu

Zgłoś do moderatora
Widzicie jak leci Orlen, a to dlatego że ropa drożeje, dolar drożeje, nie drożeje tylko na stacjach Orlenu, nie drożeje też ma stacjach Avia. I nie zdrożeje bo wzrośnie inflacja i PIS będzie mial problem. Do wyborów to minimum, ale wyniki za ten okres będą dopiero w kwietniu. Więc czego wy się tu spodziewacie? Spokojnie kupicie taniej, kwestia tylko czy usrednicie w dół, czy odkupicie taniej. Jak znajdziecie moja stare wpisy, to uwiarygodnia moj wpis. Pozdro dla stałych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNIMOT -0,43% 139,00 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.