To ciekawe, że dopiero jak ktoś wrzucił informacje z zyskami z zagranicy to odpaliliśmy - a wcześniej nie wrzucali linka tylko prawdopodobnie zbierali ? :-)
Zapewne Ci do sprzedali zaczną odkupywać za jakiś czas -- jak będziemy dużo wyżej - ale to tak już w przyrodzie jest ;)