Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  302,50 zł , zmiana od tamtej pory: 11,07%

Re: Powódź

Zgłoś do moderatora
Boże, dzieciaki jak wy pitolicie. Tak, powódź, to będzie powód do eksplozji kursu, do tego w USA była huragan! Jak nic mobruk zrobi wielki biznes i będzie spał na pieniądzach... bo tego chcą młodzi hazardziści, którzy pokupowali mobruk słysząc o inwestycjach i teraz wszędzie widzą powód do rajdu. 18 rozstrzygnięcie przetargu, na razie na małą część składowiska. Nic wielkiego, może być to pozytywny sygnał, ale może być też negatywny. Dzieci nie biorą tego pod uwagę, bo one potrafią grać tylko pod wzrosty.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOBRUK 0,54% 375,00 2026-01-23 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.