No właśnie, nie uważasz ze to dziwne? Po co mieli sprzedawać akcje po0,2... skoro wiedzieli że będą umowy? Moze jak ktoś napisał, rzeczywiście, nie mieli kasy na bieżącą działalność i musieli trochę sprzedać. Aczkolwiek wiem ze dodruk dla siebie po 0.1 nie przemawia za ich wiarygodnoscią.