Dnia 2019-04-03 o godz. 14:24 ~RZYMSKA_TABLICZKA napisał(a):
> Czyli nikt nie zbiera tych akcji? Jaki będzie efekt?
Nie ma już chętnych na sprzedaż w tak śmiesznej cenie !!
a ci co sprzedali chcą teraz odkupić na niższych poziomach dlatego taki chwilowy zastój :)