Firm z branży IT które zarabiają w roku na plusie miliony złotych jest sporo po prostu nie są na parkiecie.
A że nie ma ich na giełdzie nie mogą sobie pozwolić na rozdmuchiwanie personelu i bimbanie z emisji, obslugują firmy, urzedy i wygrywają przetargi , zwyczajnie zarabiają bo nie mają wyjścia. Z DW ktoś próbuje zrobić wizje...że nie wiadomo co to jest.