Dnia 2020-06-11 o godz. 19:31 ~Inwestor napisał(a):
> Nie pisalem do niego dawno nie zawsze odpowiada tu pisze 2och inwestorow, nie wiem kiedy infa dokladnie wciaz czekam tak jak wy licze ze uda sie dokupic jeszcze taniej spry pakiecik wkoncu przyjda umowy, maja miliony akcji niedopuszczone do obrotu jeszcze tez beda chcieli zarobic nie jedno info jeszcze dadza by wybic mocno kurs i sprzedac na gorce po 1-2zl a moze i wyzej. Wszystko zaezy od umow w tym roku planuja wykazac juz zysk ok 2mln zl wedlug prognozy a w kolejnych latach wieksze zobaczymy czy im sie uda, pozdro
W październiku i listopadzie 2019 zapewniałeś że do grudnia 2019 na 100% będzie kurs 1, 2 a może i 10 zł
A teraz piszesz, że czekasz na kurs <0,25
Tak wygląda wiarygodność "inwestora"
Jesteś kłamcą i oszustem