Pamietajcie, jak stary_inwestor pisze, ze kierunek w dol to on sobie juz w tym momencie walor podkupuje. Jak zaczyna pisac idziemy do gory to znaczy, ze zaczyna pomalu sprzedawac. Nie sa to jakies wielkie ilosci (obojetnie czy tu czy na ULG czy na Farm) i nie zawsze trafia (czasem sprzedaje ze strata albo za szybko wychodzi ale ma to wkalkulowane) ale zasada jest taka jak opisalem :)