Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,78 zł , zmiana od tamtej pory: 51,28%

Re: Poszedł Pakiecik

Zgłoś do moderatora
MERA (MER): Nabycie akcji Teliani Valley Polska S.A. (raport nr 1/2017)
04.04.2017 20:03

Raport bieżący nr 1/2017

Podstawa Prawna: 
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Mera S.A. informuje, że w dniu 4 kwietnia 2017 r. Emitent nabył w transakcji pakietowej 1.430.000 akcji Teliani Valley Polska S.A., co stanowi 25% kapitału zakładowego oraz uprawnia do 25% głosów na WZA. Teliani Valley Polska S.A. jest spółką notowaną na rynku NewConnect. Wartość transakcji wyniosła 943.800 zł. 

Emitent zamierza nabyć kolejny pakiet akcji Teliani Valley Polska S.A. oraz wspierać Spółkę w rozwoju prowadzonej działalności.

Spółka Teliani Valley Polska S.A. zajmuje się importem i sprzedażą na terenie Polski win pochodzących z Gruzji, Chile i Mołdawii.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TELIANI -5,60% 1,18 2021-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.