Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,60 zł , zmiana od tamtej pory: -46,21%

Re: Porównanie...

Zgłoś do moderatora
ale zeby nie bylo dom development to nie jest taka totalnie smieciowa spolka to taka 60-70 spolka polskiej gieldy wedlug mnie normalni ludzie (smartmoney) tego nie graja bo sa lepsze tematy do grania obecnie jak chociazby Text. Dom Development podwaja wynik raz na 6 lat Text podwaja wynik raz na 4 lata wiec rozwoj szybszy do tego nowoczesne technologie a Dom Development biznes max za 11 lat sie skonczy w zasadzie w okolicach 2035 roku to my bedziemy miec po 700 tysiecy zgonow rocznie i to zgonow kluczowych dla nieruchomosci bo zgonow ostatecznych wlascicieli czyli tych babc bo dzisiaj ta liczba zgonow tez juz jest niezla jakos 450-500 tysiecy ale dzisiaj kopia w kalendarz ci faceci z lat 50-tych i to nie wszyscy ...ale ostatecznym posiadaczem nieruchomosci jest ta babcia ktora fiknie w 2035 roku i do tego roku mniej wiecej bedzie biznes deweloperski w polsce a potem on sie dramatycznie skurczy bo nie bedzie potrzeba tylu nowych mieszkan....ze wzgledu na potezna podaz lokali po zgonach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TEXT -1,36% 37,82 2026-02-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.