Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,50 zł , zmiana od tamtej pory: 6,98%

Re: pora na wzrosty

Zgłoś do moderatora
Gość który stoi od wielu sesji wystawiając na sprzedaż 1718 akcji po 21,50 zł. albo gra na zniżkę albo zadawala się niewielkim zyskiem.

Inwestorze jeżeli chcesz sprzedać z dużym zyskiem to nie wystawiaj tej sprzedaży i nie blokuj kursu.
Jeżeli chcesz koniecznie sprzedać to mogę odkupić od ciebie ale taniej, np. po 20 zł.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUANTUM 0,00% 23,00 2021-01-18 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.