w taki bilard to jak gralem 15 lat temu na jeja, i to kosztuje 10 dolcow, czy oni na glowe upadli kto to kupi!
Pisałeś wczoraj, że ja sprzedałem NGG, a wygląda na to, że to Ty się wysypałeś, bo ciągle trollujesz.
Wczoraj wygrażałeś, że sprzedasz pakiet i poleci do 20 groszy.