Nigdy nie kupujcie komunistycznych spółek ktòre nic nie robią a ich kurs zależy tylko od tego ile darmowej kasy dostaną. Nigdy już tego nie rusze , a polityke zostawcie lotnikom. Tu nie ma nic wspulnego z realnym biznesem .Piszcie tu sobie ile chcecie .Syf totalny . Czekajcie na dotacje !!!