Wygląda na to, że przeszli do porządku dziennego a brak tantiem nie jest raczej chętnie dyskutowanym tematem. Odbieram wrażenie że to wywiad "sponsorowany", przeprowadzony po przyjacielsku, tzn autoreklama PCF czyli mówimy o samych pozytywach nie skupiajmy się na negatywach. S. W wie jak dbać o dobry PR, wkońcu pracował w mediach. Takie luźne przemyślenia sfrustrowanego akcjonariusza