Ziomuś widziałeś jaka jest kapitalizacja spółki? Chyba nie skoro piszesz " jest drogo". A widziałeś ziomuś ile premier przed nami? Chyba nie skoro uważasz że jest drogo. A wiesz ziomusiu że giełda wycenia przyszłość? A ta dopiero przed nami. Jutro nie umiera nigdy...