Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PÓŁNOC NADCHODZI!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2011-09-07 o godz. 13:36 ~hm napisał(a):
> No widzisz jaki papier mocny?? I kto miał racje?? Ile
> straciłęś przez 2 lata?? Bo my nic.

a co oznacza to "Bo my nic." - czyżbyś dmuchał w jedną trąbę na forach z 30mało?

30mało siedzi tu kilka lat, pewnie od kursu po 30zł, i zazwyczaj uaktywnia się wygłaszając różne bzdury przed spadkami, co może oznaczać naganiacza, a każdy ma prawo przestrzegać przed naganiaczem nawet jeżeli ty sobie tego nie życzysz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COGNOR 3,95% 5,53 2026-04-17 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.