Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Północ czy Południe ? oto jest pytanie...

Zgłoś do moderatora
nie ma pod co grac, spolka zapomniana, polityka informacyjna zadna, nie karmi komunikatami, nie roztacza wizji i planow, mimo ze branza jest calkiem na czasie. albo trzeba przezimowac, albo wywalic bez zalu, tylko na tych obrotach jak tu wyjsc...:)

33 wydaje sie byc bronionym poziomem przez jakiegos "animatora", ale jak bedzie za duze poparcie, albo zwykla determinacja i zniechecenie przez doslownie kilku akcjonariuszy z portfelami po 20tys pln, to nikt tego bronic nie bedzie i wtedy wodospad:P

swoja droga, dawno juz dawno zadnej podbitki spekulacyjnej nie bylo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 6,04% 0,39 2021-10-20 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.