Oj mój psychofanie aż odpowiem Ci bo mnie super rozbawiasz :)
Tak - odkupie poniżej 1 pln i to może już na początku przyszłego tygodnia - a Twoje 100 pln świetnie mi potem pomoże sprzedać bo im więcej Ci uwierzy tym szybciej upłynnie akcje
Btw - A co do do matematyki - bo tutaj widze iż chyba zbyt często na lekcjach w szkole nie bywałeś :)
Wyszło Ci 500 pln zysku u mnie hmmmm
Zobaczmy - pisałem otwarcie że zostało mi 30k akcji ze średnią 1.04 ---> sprzedałem wszystko w przedziale 1.29-1.34 ----> średnia 1.32
Dalej odpal sobie kalkulator i policz - a to już n-te kółeczko tutaj
Z Leo mnie nie łączcie - ja nigdy nie zgłaszałbym aaa do KNF - za dobrą robotę robi tutaj aby taką kurę znoszącą złote jajka w formie podbijania naiwnej ulicy ubijać :D
Ave naiwniacy