Ojoj Adasiu, A co to ma za znaczenie skąd ktoś ma? Niektórzy w spadku dostali, inni wygrali na giełdzie a jeszcze inni pracują po 16 h na dobę.
Zarobić na giełdzie też trzeba umieć. Jedni pracują łopatą inni mózgiem. Ktoś robi rzeczy w których jest świetny, a ktoś takie w których jest tylko sredniakiem... Taki świat.
Ty i ja nie mamy dużo, ale myślę że to nawet lepiej. Wiesz, zawsze mniej stracisz jakby co i łatwiej to odpracujesz. Wyobraż sobie jakbyś umoczył ze 4 miliony, a nie jak dziś niecałe 5 tysi. Poza tym nie umoczyłeś masz te akcje. Poprostu musisz poczekać.