Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Pokusze sie o analize

Zgłoś do moderatora
Dzieki Artek za twoja mysl, przynajmniej jest tu pare osob, ktore pisza powaznie, a nie tylko komentarze typu "ooooooo" "uwalili was" "strzala" itp.
Ale jak zarzad sprzedal to raczej nie w ostatnich dwoch dniach, oni napewno juz wiedzieli wczesniej, ze sie z nimi pozegnaja i bez sensu byloby teraz wywalanie w rynek.
Prawda, ze z tym inwestorem to dziwna sprawa, chyba ze jeszcze cos wyplynie, pozyjemy zobaczymy.

Pozdr.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CENTURION 0,00% 1,84 2025-11-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.