Czego głupoty wypisujesz? Szału nie ma ale zysk po podatku prawie 120k w drugim kwartale i nie jest to zły. Więc prośba do wszystkich żeby nie pisali bzdur, no nie jest wcale tak słabo. Są tu tacy co chcieliby wejść po 8-9 gr, ja też chętnie bym dokupił za taką cenę ale prawda jest taka że spółka idzie małymi krokami w dobrym kierunku.