Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,34 zł , zmiana od tamtej pory: 75,75%

Re: Podwyżki cen uslug

Zgłoś do moderatora
zobaczysz zyski ;) W raporcie będzie napisane że zwiększenie zatrudnienia, inflacja, wzrost płacy minimalnej i rynek pracownika w IT i księgowości (presja płacowa). Nie wykluczone ze wzrosły koszty pozyskania i utrzymania klienta - w 2020 pisali o paleniu budzetu na reklame w celu zabezpieczenia ilosci klientów - i jakos wielkich wzrostów nie widac.

W pakiecie "biuro" podwyżki były co 2 lata - bez znaczącego wpływu na zysk. W sensie - gruntowały zysk na podobnym poziomie. I raczej niczego więcej niż te 3/4 grosze co kwartał bym nie oczekiwał.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA 4,88% 12,90 2021-07-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.