Wyniki świetne 32,5 mln zysku netto jednostki dominującej (szacunek jednostko) to bardzo dużo. Ciekaqwe jaka będzie dywidenda, napewno solidna w okolicach 4 - 5 złotych. A kurs mam nadzieję że będzie powolutku szedł na północ. Lepiej tak niż 2 sierpnia 30 % w górę a potem zjazd poniżej ówczesnej bazy. Dzisiaj też wielu niestety zawisło na hakach bo był wystrzał, ale w tym przypadku myślę żę te haki będę krótkie i wjedziemy trwale w okolice 12 - 13 złotych. Oby!!!!