Ogólnie i na chłodno jest całkiem OK. Jak zrealizuję swoje mega zyski ze srebra na Foreksie, gdzie zakładałem długie pozycje w lutym 2019 r., to może coś jeszcze dokupię. Wolę takie spokojne i idące powoli do przodu spółki jak obecne CFG oraz Forek od gorących kartofli typu Bloober, czy Farma.