gry ( oprócz FC ) zaczęły mieć dużo niższe odczyty od marca. W raporcie za q1 będzie potwierdzenie czy tak rzeczywiscie jest.
Zastanawia mnie krok z przyspieszeniem wypuszczenia MH aż o 6 miesiecy, półtora miesiaca po konferencji na której mówili o końcu roku. Coś jest na rzeczy, pytanie co. Albo chca robić przychody pod przejęcie, albo próbują ratowac na szybko spadki w grach. Jedno albo drugie. Zobaczymy raport, i konferencję, może wyjasnią sprawę. Aczkolwiek, jak do każdego zarządu, mam ograniczone zaufanie.