Biomass to od kwietnia zeszłego roku jest w kanale spadkowym... powodzenia w chwytaniu miecza. Póki nie wybije (choc są próby) zapomnieć. Na kilku innych spółkach też naganiają na Biomass, o co Kaman??
A teraz present24, tak jak pisałem wczesniej, najszybciej wybicie w końcówce tego tygodnia... aczkolwiek hossa nie jest tu do końca potwierdzona, więc kurs może zachować się różnie. Mimo to moim zdaniem ktos zbiera, bujnął RSI, wykres maluje korektę, więc przynajmniej jest ciekawie.
Czekać...