2,5 zł myślę że co najmniej. Chociażby ze względu na to espi poniżej. A 7 grudnia kurs wynosił 2 zł. Po emisji wiadomo że będzie rozwodnienie i kapitalizacja się zwiększy, ale póki co to i tak ponad 1000% zysku, a nie wykonują tylko tej jednej roboty :)
17:10
07.12.2022
ESPI
(40/2022) Zawarcie aneksu do istotnej umowy [
więcej]
Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Carbon Group S.A. z siedzibą w Jeleniej Górze (dawniej: Elektromont S.A.) ("Spółka", "Emitent"), w nawiązaniu do raportu ESPI nr 27/2022 z dnia 22 lipca 2022 r., informuje, że w dniu 7 grudnia 2022 r. do Spółki wpłynął dwustronnie podpisany aneks ze spółką "ROKOM" Roboty Ogólnobudowlane i Renowacja Obiektów Zabytkowych H.G.I Komorowscy sp. j. z/s w Kamiennej Górze ("Kontrahent").
Aneks dotyczy zwiększenia wartości kontraktu o prace dodatkowe dotyczące wykonania kompletnych instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz zasilania urządzeń dla pomieszczeń Centrum Symulacji Medycznej w zakresie inwestycji: "Budowa sali sportowej z częścią dydaktyczną oraz niezbędną infrastrukturą techniczną" w Podgórzu.
Wartość kontraktu stanowi tajemnicę handlową Kontrahenta, natomiast aneks zwiększa wartość kontraktu o ponad 9%, a łączna wartość kontraktu przekracza kilkukrotnie wysokość kapitału zakładowego Emitenta.
Aneks nie zmienia terminu realizacji umowy, który został określony na 6 września 2023 r.