Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,80 zł , zmiana od tamtej pory: 29,41%

Re: podbitka

Zgłoś do moderatora
Czy ja napisałem bankruta???
To jest giełdowy trup, po co kupujesz akcje?
Aby zarobić, aby dostać dywidendę czy aby sobie mieć i za 5 lat sprzedać w tej samej lub niższej cenie?
Prawda jest smutna to jest giełdowy trup, nikt nie kupuje nikt nie sprzedaje..
Jak lubisz takie spółki to polecę Ci jeszcze jedną, ma nawet lepsze wskaźniki jak korbank - stalprofi.
Tam te możesz sobie zainwestować i po kilku latach wyciągnąć to samo lub mniej, a sprzedaż akcji za 20tys graniczy z cudem (jak tu).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KORBANK -3,30% 8,80 2021-05-07 16:36:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.