Automat, sprzedaje codziennie, 50,60 akcji i trzyma kurs w ryzach. ktoś to ustawil, ale w jakim celu, ma ktoś pomysł? Na logike wygląda na to że kurs jest trzymany na tym poziomie, ale nie ma podaży ani popytu i nie wiadomo o co chodzi. Mam trochę akcji, nie sprzedaje / bo chyba nie ma komu/ ale też trzymam przez ciekawość i żeby tu zaglądać od czasu do czasu.