Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,30 zł , zmiana od tamtej pory: -45,82%

Re: Podatek z dywidendy a IKE

Zgłoś do moderatora
Dzięki za odpowiedź, nie wiedziałem tego. Czyli dobrze rozumiem, ze przy ewentualnej wcześniejszej wypłacie z IKZE będę musiał doliczyć te 4% od dywidendy? Np. ja dywidendę dostanę w tym roku, a wypłacę sos w 2034 to będę musiał się ogarnąć z tymi 4% za ten rok, w sensie będę musiał o tym pamiętać? Czy mnie skasują 19% jeszcze raz pomimo, że już zostało pobrane 15% bo hajs mi wypłacą od wypracowanego zysku do dnia wypłaty?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INTERAOLT 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.